| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Stroom | Hydraulisch en pneumatisch |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| Zegelring | beroemd Chinees merk of internationaal merk |
| De basis van de cilinder | 20# staal |
| Zuigerstang | verchroomd 45# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |