| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Διαλείπων | 275 bar |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, Υδραυλικός κινητήρας χαμηλών στροφών |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 400 έως 3000 σ.α.λ |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Κατεύθυνση περιστροφής | αμφίδρομος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εξουσία | Υδραυλικά & Πνευματικά |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Δείγμα | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Δείγμα | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδροκύλινδροι, μονοκύλινδροι και διπλής δράσης, επισκευή υδραυλικών κυλίνδρων |
| Δαχτυλίδι με σφραγιδόλιθο | διάσημη κινεζική μάρκα ή διεθνής μάρκα |
| Βάση κυλίνδρου | 20# χάλυβας |
| Ράβδος εμβόλων | επιχρωμιωμένο ατσάλι 45# |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδροκύλινδροι, μονοκύλινδροι και διπλής δράσης, επισκευή υδραυλικών κυλίνδρων |
| επισκευή υδραυλικού κυλίνδρου | 20mm--220mm, Προσαρμόσιμο |
| Εμβολο | 45# χάλυβα |
| Σωλήνας | 20# χάλυβας |