| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |