| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |