| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Przerywany | 275 barów |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik hydrauliczny o niskiej prędkości obrotowej |
| Prędkość robocza | 400 do 3000 obr./min |
| Waga | 10 kg |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Moc | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| Pierścień uszczelniający | znana chińska marka lub marka międzynarodowa |
| Podstawa cylindra | 20# stal |
| tłoczysko | Stal chromowana 45# |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |