| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| Mühür yüzüğü | ünlü Çin markası veya uluslararası marka |
| Silindir tabanı | 20 # çelik |
| Piston kolu | krom kaplama45# çelik |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| hidrolik silindir tamiri | 20mm--220mm, Özelleştirilebilir |
| Frekans sürücüsü | 45# çelik |
| Tüp | 20 # çelik |