| Ürün Adı | Alüminyum Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | bucher/hyva dişli pompa, Forklift Hidrolik Sistemi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Anma Basıncı (MPa) | 20 |
| Maksimum Basınç (Mpa) | 25 |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirmeler | 1,275 - 6,375 devir (21 - 105 cc/devir) |
| Maksimum Hız | 2400 devir |
| Akış aralığı | Bölüm başına 63 gpm (238,5 lpm) |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dişli tipi hidrolik motor, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum Hız | 2400 rpm'ye kadar |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Özellikler | Yüksek Basınç |
| Ürün Adı | Piston pompası yedek parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Rexroth A10VSO parçaları, A10VSO yedek parçaları |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün Adı | Piston pompası yedek parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parça Değişimi, Pistonlu Pompa Parçaları Tamiri |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Dökme, Sfero, çelik, bronz ve diğerleri |
| İşlev | Tamamen Değiştirilebilir |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Şartname | 45X30X30cm |
|---|---|
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Boyut | 12 ay |