| Örgü Formu | Harici Bağlantılı |
|---|---|
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Diş Eğrisi | dahil etmek |
| Güç | Hidrolik |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Ürün adı | 7029122052 Çift Dişli Hidrolik Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker Değişimi, Parker Değişimi |
| Malzeme | İyi |
| Tip | Döviz hidrolik pompası |
| Başvuru | Ağır makine tamiri |
| Ürün Adı | Dış Dişli Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli motor, yüksek torklu dişli motor |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Kaldırma ekipmanları |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, Yüksek Hızlı Hidrolik Dişli Motoru |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Madencilik ve Kazı Makineleri |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik pilot pompa, pilot dişli pompa |
| Malzeme | Dökme/Sfero, Çelik, Bronz ve Diğerleri |
| Garanti | 12 Ay |
| Türler | Orijinal pompayla tamamen değiştirilebilir |