| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör dişli pompası, dökme demir hidrolik dişli pompalar, kararlı çıkış dişli pompası |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Yer değiştirme aralığı | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motorlu pompa, motorlu dişli pompa |
| Hız aralığı | 600-2400 devir/dakika |
| Kullanmak | Petrol ve Gaz ve Sondaj Ekipmanları |
| Ağırlık | 40 kg |
| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker dişli pompası, pgp pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| özelleştirmek | Sağlamak |
| Uyumlu | %100 |
| Ürün adı | çift dişli pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | PTO dişli pompa/döner dişli hidrolik dişli yağı pompası |
| Malzeme | İyi |
| Özellikler | Güvenilir/Kullanımı Kolay |
| Uyumlu | Volvo Excavator |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa çeşitleri, yüksek basınçlı hidrolik dişli pompa, rexroth hidrolik dişli pompa |
| Maksimum nominal basınç | 245bar |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız Aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Akış hızı | 63L/dak |
| akışı bölme | 8-12L/dk |
| MAKARALAR | 1-10 makara |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |