| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata ciągnika, żeliwne hydrauliczne pompy zębate, stabilna pompa zębata wyjściowa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Zakres przemieszczenia | 33,58ml/r-201,5 ml/r |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 207 barów |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata Parkera, pompa pgp |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Dostosuj | Dostarczać |
| Zgodny | 100% |
| Nazwa produktu | pompa dwubiegowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa zębata PTO/hydrauliczna pompa oleju przekładniowego z przekładnią obrotową |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Cechy | Niezawodny/łatwy w obsłudze |
| Zgodny | Volvo kopator |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy hydraulicznych pomp zębatych, wysokociśnieniowa hydrauliczna pompa zębata, hydrauliczna pompa z |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 245 barów |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 63 l/min |
| Przepływ dzielenia | 8-12 l/min |
| Szpule | 1-10 szpul |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |