| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Tandwielpomp voor tractoren, hydraulische tandwielpompen van gietijzer, tandwielpomp met stabiele ui |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verplaatsingswaaier | 33,58 ml/omw. - 201,5 ml/omw |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | parker tandwielpomp, pgp-pomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| aanpassen | Voorzien |
| Verenigbaar | 100% |
| Productnaam | dubbele toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | PTO-tandwielpomp/hydraulische oliepomp met roterende tandwieloverbrenging |
| materiaal | Gietijzer |
| Functies | Betrouwbaar/eenvoudig te bedienen |
| Verenigbaar | Volvo -graafmachine |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | soorten hydraulische tandwielpompen, hydraulische hogedruktandwielpomp, rexroth hydraulische tandwie |
| Maximale nominale druk | 245bar |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 63L/min |
| Het verdelen Stroom | 8-12 L/min |
| Spolen | 1-10 spoelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |