| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία τρακτέρ, αντλίες υδραυλικών γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία σταθερής εξό |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Σειρά μετατοπίσεων | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | φραγμός 207 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία κινητήρα, γραναζωτή αντλία με κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 600-2400 σ.α.λ |
| Χρήση | Πετρέλαιο και φυσικό αέριο και εξοπλισμός γεωτρήσεων |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική γραναζωτή αντλία, γραναζωτή αντλία parker, γραναζωτή αντλία pompa |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | αντλία με γρανάζια parker, αντλία pgp |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Προσαρμογή | Προμηθεύω |
| Σύμφωνος | 100% |
| Όνομα προϊόντος | διπλή αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντλία λαδιού μετάδοσης κίνησης PTO/αντλία λαδιού υδραυλικού κιβωτίου ταχυτήτων |
| υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χαρακτηριστικά | Αξιόπιστο/Εύκολο στη λειτουργία |
| Σύμφωνος | Εκσκαφέας Volvo |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | τύποι αντλιών υδραυλικών γραναζιών, υδραυλική γραναζωτή αντλία υψηλής πίεσης, υδραυλική γραναζωτή αν |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | 245 bar |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 63L/min |
| Ροή διαίρεσης | 8-12L/min |
| ΠΑΡΑΡΑΣΤΕΣ | 1-10 κουβάρια |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |