| Όνομα προϊόντος | Εναλλακτικά μέρη αντλιών με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντικατάσταση ανταλλακτικών υδραυλικής αντλίας, Επισκευή ανταλλακτικών εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Υλικό | Χυτός, όλκιμος σίδηρος, χάλυβας, χαλκός και άλλοι |
| Λειτουργία | Εντελώς εναλλάξιμα |
| Όνομα προϊόντος | Εναλλακτικά μέρη αντλιών με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά Rexroth A10VSO, ανταλλακτικά A10VSO |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ αντικατάστασης υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, Ανταλλάσσονται ανταλλακτικά εμβόλου αντλίας |
| Υπηρεσία | Ναι, Παρέχετε τεχνική υποστήριξη |
| Μέρος | Μπλοκ κυλίνδρων, πλάκα βαλβίδων κ.λπ |
| Σύμφωνος | Ναι, 100% εναλλάχθηκε με το πρωτότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Εναλλακτικά μέρη αντλιών με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας Linde, κιτ επισκευής υδραυλικής αντλίας |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, Κράμα |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας aftermarket, κιτ επισκευής υδραυλικής αντλίας |
| Υπηρεσία | Παρέχετε τεχνική υποστήριξη |
| Ποιότητα | 100% συμβατό με το πρωτότυπο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά αντλίας εμβόλων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Συμβατό εξάρτημα εμβόλου αντλίας、Κιτ κύριας αντλίας εκσκαφέα Komatsu |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Πλεονέκτημα | Γρήγορη παράδοση, πλεονεκτική τιμή. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία περιστροφικού εμβόλου, εμβολοφόρος αντλία rexroth |
| Έκδοση φλάντζας | ISO (4 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 80 cc/στροφ |
| Ταχύτητα | 800-1300 rpm/min |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ ανταλλακτικών υδραυλικής κύριας αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κιτ επισκευής κύριας αντλίας υδραυλικού εμβόλου, γνήσια ανταλλακτικά υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 12 Μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Εφαρμογή | Μέρη κύριας αντλίας εκσκαφέα |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |