| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥%92 |
| Δόντια | 13 |
| Γωνία πίεσης | 20 ° |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική πιλοτική αντλία, γραναζωτή πιλοτική αντλία |
| Αρμονία | 100% |
| Ονομαστική μετατόπιση | 10-15 mL/r |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥% 92 |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | τηλεσκοπικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τηλεσκοπικός κύλινδρος, Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Εφαρμογή | Αγροτικός κύλινδρος |
| Υλικό | 45#/Προσαρμόσιμο |
| Λογότυπο | Σύμφωνα με τη ζήτηση |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |