| Product Name | Pilot Pump |
|---|---|
| Key Words | Pilot Gear Pump, Excavator Pilot Pump |
| Volumetric Efficiency | ≥%92 |
| Teeth | 13 |
| Pressure Angle | 20° |
| Product Name | Pilot Pump |
|---|---|
| Key Words | Auxiliary Pilot Pump, Gear Pilot Pump |
| Compatibility | 100% |
| Nominal Displacement | 10-15 ML/r |
| Volumetric Efficiency | ≥% 92 |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Product Name | Telescopic Hydraulic Cylinder |
|---|---|
| Keywords | Telescoping Cylinder、Cylinder Telescopic |
| Application | Agricultural Cylinder |
| Material | 45#/Customizable |
| Logo | According To Demand |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |