| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | silnik hydrauliczny teleskopiczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder teleskopowy, Cylinder teleskopowy |
| Aplikacja | Cylinder rolniczy |
| Tworzywo | 45#/Konfigurowalny |
| Logo | Według zapotrzebowania |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |