| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | pilot dişli pompa, ekskavatör pilot pompası |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Dişler | 13 |
| Basınç açısı | 20 ° |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pilot pompa, dişli pilot pompa |
| Uyumluluk | %100 |
| Nominal yer değiştirme | 10-15 mL/dk |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | teleskopik hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Teleskopik Silindir、Silindir Teleskopik |
| Başvuru | Tarımsal Silindir |
| Malzeme | 45#/Özelleştirilebilir |
| Logo | Talebe göre |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |