| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Silindir Bloğu |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Satış Sonrası Hidrolik Pompa Parçaları、Danfoss Pistonlu Pompa Yedekleri |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Ütü |
| Güç | Güç |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | A11VO Pompa Yük Algılama Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Liman Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yük Algılama Valfi |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Tarım Makineleri, Maden Makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Akış Kontrol Vanası, Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
| Uyumlu Pompa | HAWE Hidrolik Pompası |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Başvuru | İnşaat Makineleri Tamiri, Pistonlu Pompa Tamiri |
| Ürün Adı | rexroth pompa kontrol vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
| uygulama | İnşaat Makinası, Gemi Vinci |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO45/60/75 Pompa |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Sauer PV23 Serisi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Servo Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Başvuru | Maden Makinaları, Ağır Vasıta Hidrolik Sistemi |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pilot Pompa, yardımcı pilot pompa |
| Optimum hız | 1500-2500 dev/dak |
| Renk | Gümüş |
| Adedi | 1 |