| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Telescopische cilinder, cilinder telescopisch |
| Sollicitatie | Landbouwcilinder |
| Materiaal | 45#/Aanpasbaar |
| Logo | Volgens de vraag |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |