| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | αντλία εργαλείων χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τύποι αντλιών γραναζιών, επιλογή αντλίας γραναζιών |
| Χρώμα | μπλε |
| Ονομαστική πίεση | 23Mpa |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥%92 |
| Δόντια | 13 |
| Γωνία πίεσης | 20 ° |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική πιλοτική αντλία, γραναζωτή πιλοτική αντλία |
| Αρμονία | 100% |
| Ονομαστική μετατόπιση | 10-15 mL/r |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥% 92 |
| Όνομα προϊόντος | Μοτέρ με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου σταθερής μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Μεταλλείων, Οικοδομικά Μηχανήματα |
| Εκτόπισμα | 28 cm³/στροφ |
| Φλάντζα | 4 τρύπες |
| Όνομα προϊόντος | Εμβολοφόρος κινητήρας Swash Plate |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου σταθερής μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Μεταλλείων, Οικοδομικά Μηχανήματα |
| Εκτόπισμα | 32 cm³/στροφ |
| Στέλεχος | DIN 5480 Spline Άξονας |