| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Atık demir motor pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | dişli pompa tipleri, dişli pompa seçimi |
| Renk | mavi |
| Nominal Basınç | 23Mpa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | pilot dişli pompa, ekskavatör pilot pompası |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Dişler | 13 |
| Basınç açısı | 20 ° |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pilot pompa, dişli pilot pompa |
| Uyumluluk | %100 |
| Nominal yer değiştirme | 10-15 mL/dk |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Ürün Adı | Pistonlu motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Maden Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Yer değiştirme | 28cm³/dev |
| Flanş | 4 delik |
| Ürün Adı | Eğik Plakalı Pistonlu Motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Maden Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Yer değiştirme | 32cm³/dev |
| Şaft | DIN 5480 Kamalı Mil |