| Nazwa produktu | 7029122052 Pompa hydrauliczna z podwójną przekładnią |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wymiana Parkera, wymiana Parkera |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompy hydrauliczne biegów |
| Aplikacja | Naprawa maszyn ciężkich |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Pompa zębata Volvo |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Warsztaty naprawy koparek, serwis posprzedażny ciężkich maszyn |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompa z przyrządem OEM |
| Aplikacja | Części zamienne do naprawy koparek |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Używać | Koparka |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 15 ml/obr |
| Nazwa produktu | Części zamienne pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części pompy hydraulicznej Linde, zestaw naprawczy pompy hydraulicznej |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Tworzywo | Żeliwo, Stop |
| Ciśnienie | Wysokie ciśnienie |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
|---|---|
| Tworzywo | stop aluminium |
| Personalizacja | Utrzymany |
| Typ wału | Wielowypustowy / wpustowy |
| Aplikacja | wózki widłowe |
| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy |
| Tworzywo | Odlew/żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A6VM |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Aluminiowa hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata bucher/hyva, układ hydrauliczny wózka widłowego |
| Tworzywo | Aluminium |
| Ciśnienie znamionowe (MPa) | 20 |
| Maksymalne ciśnienie (Mpa) | 25 |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór wykrywający obciążenie pompy A11VO |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| Aplikacja | Maszyny portowe, maszyny budowlane |