| Productnaam | 7029122052 Hydraulische pomp met dubbele versnelling |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker-vervanging, Parker-vervanging |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | toestel hydraulische pomp |
| Sollicitatie | Reparatie van zware machines |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Volvo-Toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reparatiewerkplaatsen voor graafmachines, after-sales service voor zware machines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | OEM-versnellingspomp |
| Sollicitatie | Onderdelen voor de reparatie van graafmachines |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |
| Productnaam | Onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Linde hydraulische pomponderdelen, reparatieset voor hydraulische pomp |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer, legering |
| Druk | Hoge druk |
| Montagetype | Flensmontage |
|---|---|
| Materiaal | aluminium legering |
| Maatwerk | Ondersteund |
| Astype | Gesplined/gesleuteld |
| Sollicitatie | Vorkheftrucks |
| Productnaam | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A6VM-serie |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp van aluminium |
|---|---|
| Trefwoorden | bucher/hyva tandwielpomp, hydraulisch heftrucksysteem |
| Materiaal | Aluminium |
| Geschatte Druk (MPa) | 20 |
| Maximale druk (Mpa) | 25 |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | A11VO Pomplastafhankelijke klep |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Havenmachines, bouwmachines |