| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders bevestigen, hydraulische cilindercomponenten |
| Sollicitatie | Kipper, landbouwmachines |
| Fase | Aanpasbaar |
| Materiaal | Q345B、45# |
| Productnaam | ineenschuivende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Cilinder Parker/Hyva hydraulische cilinder |
| Sollicitatie | Bouwmachines / Landbouwmachines / Sanitaire voorzieningen en speciale voertuigen |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| Zegelring | beroemd Chinees merk of internationaal merk |
| De basis van de cilinder | 20# staal |
| Zuigerstang | verchroomd 45# staal |
| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Aan de voorkant gemonteerde telescopische cilinder, telescopische cilinder aan de onderkant |
| Sollicitatie | kiepwagen cilinder |
| Montagetype | Aanpasbaar |
| Functie | Heffen en lossen |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |
| Productnaam | Hydraulische externe tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | concentrische hydraulische tandwielpomp, industriële tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminium |
| Druk | 20-25MPa |
| Steekproef | Ja |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | Hydraulische pompcontroleaansluiting |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Rexroth pompregelklep, geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
| Toepassing | Lader, graafmachine |
| Compatibele pomp | Rexroth A10VO-serie pomp |
| Lichaamsmateriaal | Gietijzer, staal en andere |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |