| Nazwa produktu | Wielostopniowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mocowanie cylindrów hydraulicznych, elementów cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Wywrotka, maszyny rolnicze |
| Scena | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Q345B, 45# |
| Nazwa produktu | Teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder hydrauliczny Parker/Hyva |
| Aplikacja | Maszyny budowlane / Maszyny rolnicze / Urządzenia sanitarne i pojazdy specjalne |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| Pierścień uszczelniający | znana chińska marka lub marka międzynarodowa |
| Podstawa cylindra | 20# stal |
| tłoczysko | Stal chromowana 45# |
| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik teleskopowy montowany z przodu, Cylinder teleskopowy pod podwoziem |
| Aplikacja | cylindery z ciężarówki |
| Typ mocowania | Możliwość dostosowania |
| Funkcjonować | Podnoszenie i rozładunek |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata zewnętrzna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | koncentryczna hydrauliczna pompa zębata, przemysłowa pompa zębata |
| Tworzywo | Aluminium |
| Ciśnienie | 20-25MPA |
| Próbka | Tak |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy Rexroth, zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
| Zastosowanie | Ładowarka, koparka |
| Kompatybilna pompa | Pompa serii Rexroth A10VO |
| Materiał korpusu | Żeliwo, stal i inne |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |