| Ürün Adı | Atık demir motor pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | dişli pompa tipleri, dişli pompa seçimi |
| Renk | mavi |
| Nominal Basınç | 23Mpa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Üretici | Runhe Hidrolik |
|---|---|
| Yer değiştirme | 25 cm³/dev |
| Akış hızı (@2000 rpm) | 50 lt/dk |
| Hız | 2000-3000 devir/dakika |
| Durum | %100 yeni |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, harici dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |