| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος αντλία εκσκαφέα, αξονική εμβόλων αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Χρώμιο που καλύπτεται |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, φλάντζα ή άλλο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm--380mm ή Custom |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 50mm--2000mm ή Custom |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 150–2500 mm ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Σκουλαρίκι, Φλάντζα ή άλλο |
| Τύπος κυλίνδρου | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Διάμετρος κύλινδρου | 150-220mm ή Custom |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Δείγμα | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |