| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny 3-drogowy wysokociśnieniowy zawór kulowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór sterujący John Deere, hydrauliczny zawór sterujący do łuparki do drewna |
| Średnica nominalna | 25 mm |
| Pakiet | Pudełko, karton, paleta |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny, automatyka przemysłowa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny, automatyka przemysłowa |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór wykrywający obciążenie pompy A11VO |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| Aplikacja | Maszyny portowe, maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący, zawór elektromagnetyczny |
| Aplikacja | Koparki, wózki widłowe, ładowarki, dźwigi, maszyny rolnicze, urządzenia przemysłowe |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, brąz i inne |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kulowy trójdrogowy G3/8, zawór kulowy KHB3K |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Aplikacja | Sterowanie przepływem oleju hydraulicznego |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kasetowy, zawór zasilania płynem |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, Hydraulika przemysłowa |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, brąz i inne |