| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | Hidrolik 3 Yollu Yüksek Basınç Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | john deere hidrolik kontrol vanası, odun ayırıcı için hidrolik kontrol vanası |
| Nominal çap | 25mm |
| Paket | Kutu, karton, palet |
| Renk | Gümüş |
| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
| Başvuru | Orijinal Valve en iyi değiştirme |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Elektronik Ekipman, Endüstriyel Otomasyon |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Elektronik Ekipman, Endüstriyel Otomasyon |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | A11VO Pompa Yük Algılama Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Liman Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kontrol Vanası, Solenoid Valf |
| Başvuru | Ekskavatörler, Forkliftler, Yükleyiciler, Vinçler, Tarım Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, bronz ve diğerleri |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik üç yollu küresel vana G3/8、KHB3K küresel vana |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Başvuru | Hidrolik yağ akış kontrolü |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Kartuş Valfı, Akışkan Güç Valfi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, Endüstriyel Hidrolik |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, bronz ve diğerleri |