| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik kontrol vanası joystick, 3 makaralı hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 80 lt/dk |
| Maksimum baskı | 350 bar |
| Nominal çap | 13 mm |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | KHB3K-G3/8 Küresel Vanalar、Yüksek basınçlı üç yollu küresel vana G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Kullanım | Hidrolik 3 yollu küresel vana G1/2 |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Solenoid Kartuş Valfı, Hidrolik Valf |
| Başvuru | Hidrolik manifoldlar, presler, endüstriyel makineler, otomasyon ekipmanları |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, alüminyum ve diğerleri |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |