| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα σωληνοειδούς φυσίγγιου, υδραυλική βαλβίδα |
| Εφαρμογή | Υδραυλικές πολλαπλές, πρέσες, βιομηχανικά μηχανήματα, εξοπλισμός αυτοματισμού |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, αλουμίνιο και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ ανταλλακτικών υδραυλικής κύριας αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κιτ επισκευής κύριας αντλίας υδραυλικού εμβόλου, γνήσια ανταλλακτικά υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 12 Μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Εφαρμογή | Μέρη κύριας αντλίας εκσκαφέα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαίρες βαλβίδες KHB3K-G3/8、Σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων υψηλής πίεσης G1/2 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Χρήση | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα 3 κατευθύνσεων G1/2 |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική εμβολοφόρο αντλία, υδραυλική πιλοτική αντλία |
| Βάρος | 3.1 kg |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Ασήμι |