| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische 3-weg hogedrukkogelkraan |
|---|---|
| Sleutelwoorden | John Deere hydraulische regelklep, hydraulische regelklep voor houtsplijter |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Pakket | Doos, doos, pallet |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Sollicitatie | Originele klep beste vervanging |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur, industriële automatisering |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur, industriële automatisering |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | A11VO Pomplastafhankelijke klep |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Havenmachines, bouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Regelklep, magneetklep |
| Sollicitatie | Graafmachines, vorkheftrucks, laders, kranen, landbouwmachines, industriële uitrusting |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische driewegkogelkraan G3/8, KHB3K kogelkraan |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Sollicitatie | Regeling van de hydraulische oliestroom |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulisch patroonventiel, vloeistofkrachtventiel |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, industriële hydraulica |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |