| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Część kompatybilna z pompą tłokową, zestaw pompy głównej do koparki Komatsu |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Korzyść | Szybka dostawa, korzystna cena |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, hydrauliczny silnik przekładniowy o dużej prędkości |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Maszyny wydobywcze i wykopaliskowe |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy z wygiętą osią, silnik tłokowy |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 32cm³/obr |
| Kołnierz | 2 dziury |
| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, cylinder hydrauliczny do zbiorów |
| Kompatybilne modele | Zbiory, ciężarówki rolnicze maszyny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Obróbka powierzchni | Twarde chromowanie |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny zawór sterujący z dwiema szpulami, hydrauliczny zawór sterujący ciągnika |
| Maksymalny przepływ | 40 l/min |
| Gwarancja | 10 miesięcy |
| Aplikacja | Dźwig |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 63 l/min |
| Przepływ dzielenia | 8-12 l/min |
| Szpule | 1-10 szpul |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |