| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy, hydrauliczny silnik tłokowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 56cm³/obr |
| Nominalny moment obrotowy | 356 Nm |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Przemieszczenia | 1,275 do 6,375 cyrk (21 do 105 cm3/obr.) |
| Maksymalna prędkość | 2400 obr./min |
| Zakres przepływu | 63 gal/min (238,5 l/min) na sekcję |
| Szczegóły pakowania | 45*32*30 |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 tygodnie |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 60000 sztuk/rok |
| Nazwa handlowa | RUNHE |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do wywrotek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylinder hydrauliczny, olej hydrauliczny, siłownik hydrauliczny |
| Montowanie | Kolczyk, kołnierz, konfigurowalny |
| Długość udaru | Dostosowane |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Aplikacja | Dla silnika 771D 775D 776D |
| Magazyn | W magazynie |
| Typ | Przełącznik kierunkowskazów |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder łyżki, Cylinder drążka, Cylinder ramienia |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy typu tarczy sterującej, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, sprzęt górniczy |
| Przemieszczenie | 28-1000cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory lub 8 otworów |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |