| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Motor, Hidrolik Pistonlu Motor |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 56cm³/dev |
| nominal tork | 356 N・m |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirmeler | 1,275 - 6,375 devir (21 - 105 cc/devir) |
| Maksimum Hız | 2400 devir |
| Akış aralığı | Bölüm başına 63 gpm (238,5 lpm) |
| Ambalaj bilgileri | 45*32*30 |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | 60000PCS / Yıl |
| Marka adı | RUNHE |
| Ürün adı | Damperli Kamyon Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik silindir, yağ hidrolik, Hidrolik koç |
| Montaj | Küpe, Flanş, Özelleştirilebilir |
| İnme uzunluğu | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 12 ay |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Başvuru | 771D 775D 776D Motor için |
| Stoklamak | Stokta var |
| Tip | Dönüş sinyali anahtarı |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kova silindiri, Çubuk silindiri, Kol silindiri |
| Garanti | 12 ay |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eğik Plakalı Tip Pistonlu Motor, Değişken Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Deniz Makineleri, Madencilik Ekipmanları |
| Yer değiştirme | 28-1000cm³/dev |
| Flanş | 4 Delik veya 8 Delik |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |