| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος κινητήρας, Υδραυλικός κινητήρας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 56 cm³/στροφ |
| Ονομαστική ροπή | 356 N・m |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Εκτοπισμοί | 1.275 έως 6.375 cir (21 έως 105 cc/στροφές) |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 2400 περιστροφές/λεπτό |
| Εύρος ροής | 63 gpm (238,5 lpm) ανά τμήμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 45*32*30 |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 60000 ΤΕΜ/Έτος |
| Μάρκα | RUNHE |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικό κύλινδρο, λάδι υδραυλικό, υδραυλικό έμβολο |
| Βάση | Σκουλαρίκι, Φλάντζα, Προσαρμόσιμο |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Εφαρμογή | για κινητήρα 771D 775D 776D |
| Στοκ | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Κλείστρο σήματος στροφής |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδρος κάδου, Κύλινδρος ραβδιού, κύλινδρος βραχίονα |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοκινητήρας τύπου Swash-Plate, Εμβολοκινητήρας Μεταβλητής Μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Ναυτιλιακά Μηχανήματα, Εξοπλισμός Μεταλλείων |
| Εκτόπισμα | 28-1000 cm³/στροφ |
| Φλάντζα | 4 τρύπες ή 8 τρύπες |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |