| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor, hydraulische zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 56cm³/omw |
| Nominaal koppel | 356 N・m |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingen | 1,275 tot 6,375 cir (21 tot 105 cc/omw) |
| Maximale snelheid | 2400 t/min |
| Stroombereik | 63 gpm (238,5 lpm) per sectie |
| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Merknaam | RUNHE |
| Productnaam | Hydraulische cilinders van dumptrucks |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulisch cilinder, olie hydraulisch, hydraulische ram |
| Montage | Oorbel, flens, aanpasbaar |
| Slaglengte | Aangepast |
| Garantie | 12 maanden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Sollicitatie | voor 771D 775D 776D Motor |
| Voorraad | Op voorraad |
| Type | Draai Signaal Schakelaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Emmercilinder, Stickcilinder, Armcilinder |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor van het type tuimelschijf, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, mijnbouwapparatuur |
| Verplaatsing | 28-1000cm³/omw |
| Flens | 4 gaten of 8 gaten |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |