| Productnaam | Onderdelenset hydraulische hoofdpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reparatieset voor hydraulische zuigerpomp, originele vervangende hydraulische zuigerpomponderdelen |
| Waranty | 12 maanden |
| Verpakking Details | karton |
| Sollicitatie | Deeltjes van de hoofdpomp van de graafmachine |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Productnaam | vervangende onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Compatibel onderdeel met zuigerpomp, Komatsu graafmachine hoofdpompset |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Voordeel | Snelle levering, gunstige prijs. |
| Verpakking Details | karton |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, hydraulische reductiemotor met hoge snelheid |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Machines voor de mijnbouw en de opgraving |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische cilinder van roestvrij staal, hydraulische cilinder van de oogst |
| Compatibele modellen | Oogst, vrachtwagen landbouwmachines |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Bedrijfsmodus | Dubbel handelen |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gebogen aszuigermotor, zuigermotor |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Verplaatsing | 32cm³/omw |
| Flens | 2 gaten |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ram, hydraulische oogstcilinder |
| Compatibele modellen | Oogst, vrachtwagen landbouwmachines |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | hard chroomplateren |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische regelklep met twee spoelen, hydraulische regelklep voor tractoren |
| Maximale stroom | 40 L/min |
| Garantie | 10 maanden |
| Sollicitatie | Kraan |