| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 63 l/min |
| Przepływ dzielenia | 8-12 l/min |
| Szpule | 1-10 szpul |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa pilotowa koparki Volvo, pompa pilotowa koparki 9020 |
| Jakość | 100% zamiennik z oryginałem |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Maksymalne ciśnienie | 25 MPa |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Osiowa pompa tłokowa Bosch Rexroth, promieniowa pompa tłokowa Hawe |
| Używać | Zespolony wózek do zrzucania odpadów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Żółty / Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy o dużej prędkości, silnik tłokowy osiowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 55cm³/obr |
| Namiar | Standard |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zamienne z pompą zębatą Parker/cichą pompą zębatą PGP |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 kg |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | promieniowa pompa tłokowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa |
| MOQ | 1 |
| Kolor | Żółty, Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Równiarka samojezdna |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |