| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny o dużej wytrzymałości, cylindry spawane Cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Kolor | Czerwony, czarny, żółty, czerwony, niestandardowe |
| Aplikacja | Maszyna do rowów, maszyna rolnicza |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Długość udaru | 150–2500 mm lub niestandardowe |
| Typ mocowania | Czop, kolczyk, kołnierz lub inny |
| Typ cylindra | Cylinder teleskopowy |
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Długość udaru | 1500-3500 mm lub niestandardowe |
|---|---|
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Ciśnienie pracy | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Tworzywo | Stal/inne niestandardowe |
| Typ uszczelnienia | Uszczelki z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy Rexroth |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący ciśnieniem pompy hydraulicznej |
| Zastosowanie | Maszyna budowlana, dźwig okrętowy |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Pompa Rexroth A11VO45/60/75 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa Parkera Równoważne/układy hydrauliczne Hydrauliczna pompa zębata |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompy zewnętrzne |
| Zgodny | Pompa zębata PGP |