| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pojedynczy cylinder hydrauliczny, mały cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Teleskopowe cylindry hydrauliczne, cylinder rolniczy |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Interfejs montażowy | Mocowanie czopowe lub niestandardowe |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny o dużej wytrzymałości, cylindry spawane Cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Kolor | Czerwony, czarny, żółty, czerwony, niestandardowe |
| Aplikacja | Maszyna do rowów, maszyna rolnicza |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |