| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün adı | Çöp kamyonu hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek Hidrolik Silindir, Küçük Hidrolik Silindir |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Garanti | 12 ay |
| Adedi | 1 adet |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Standart Hidrolik Silindirler, Tek Yönlü Hidrolik Silindir |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya diğer |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Çalışma Basıncı | 16-30Mpa |
| Ürün adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Standart Hidrolik Silindirler, Tek Yönlü Hidrolik Silindir |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya diğer |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Çalışma Basıncı | 16-30Mpa |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Teleskopik Hidrolik Silindirler, Tarımsal Silindir |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Özel |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Silindir, Kaynaklı Silindirler Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı, Kırmızı, Özel |
| Başvuru | Kanal Açma Makinesi, Tarım Makinesi |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kaldırma Hidrolik Silindiri/Direksiyon Hidrolik Silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |