| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkele hydraulische cilinder, kleine hydraulische cilinder |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Standaard hydraulische cilinders, hydraulische cilinder in één richting |
| Materiaal | roestvrij staal of anders |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Werkdruk | 16-30 MPa |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Standaard hydraulische cilinders, hydraulische cilinder in één richting |
| Materiaal | roestvrij staal of anders |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Werkdruk | 16-30 MPa |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Telescopische hydraulische cilinders, landbouwcilinder |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Montage-interface | Trunnion-montage of op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zwaar uitgevoerde hydraulische cilinder, gelaste cilinders Hydraulische cilinders |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Kleur | Rood, zwart, geel, rood, aangepast |
| Sollicitatie | Slootmachine, landbouwmachine |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder heffen/hydraulische stuurcilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |