| Szczegóły pakowania | 45*32*30 |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 tygodnie |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 60000 sztuk/rok |
| Nazwa handlowa | RUNHE |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie lub niestandardowe |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Zestaw części głównej pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zestaw naprawczy głównej pompy tłokowej hydraulicznej, oryginalne części zamienne do pompy tłokowej |
| Waranty | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Aplikacja | Części głównej pompy koparki |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |