| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
|---|---|
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Εκτοπισμοί | 1.275 έως 6.375 cir (21 έως 105 cc/στροφές) |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 2400 περιστροφές/λεπτό |
| Εύρος ροής | 63 gpm (238,5 lpm) ανά τμήμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Πιλοτική αντλία εκσκαφέα volvo, πιλοτική αντλία εκσκαφέα 9020 |
| Ποιότητα | 100% ανταλλαγή με την αρχική |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Μέγιστη πίεση | MPA 25 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας τύπου γραναζιού, Κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη Ταχύτητα | Μέχρι 2400 στροφές ανά λεπτό |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή πίεση |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, Υδραυλικός Κινητήρας Υψηλής Ταχύτητας |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Μηχανήματα εξόρυξης και ανασκαφής |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 15 mL/r |