| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδροκύλινδροι, μονοκύλινδροι και διπλής δράσης, επισκευή υδραυλικών κυλίνδρων |
| επισκευή υδραυλικού κυλίνδρου | 20mm--220mm, Προσαρμόσιμο |
| Εμβολο | 45# χάλυβα |
| Σωλήνας | 20# χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | κύλινδροι μονής και διπλής ενέργειας, υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα, κύλινδρος λαδιού |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Εφαρμόσιμος | Γεωργικά μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | κύλινδρος διπλής ενέργειας, υδροκύλινδροι, υδραυλικοί κύλινδροι στερέωσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Χυτοσίδηρος, Χάλυβας 45 mnb, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Βάση | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος εργασίας | Προσαρμόσιμο |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική πιλοτική αντλία, αντλία πιλοτικού γραναζιού |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος, Χάλυβας, Μπρούτζος και άλλα |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Πληκτρολογώ | Πλήρως εναλλάξιμα με την αρχική αντλία |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία, αντλία υδραυλικής φόρτισης εκσκαφέα |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 26 mL/r |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Τηλεσκοπικός Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τύποι υδραυλικών κυλίνδρων、Υδραυλικός κύλινδρος εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Δομικών Οχημάτων Υδραυλικοί Κύλινδροι |
| Στάδιο | έθιμο |
| Χρώμα | έθιμο |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά αντλίας εμβόλων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Συμβατό εξάρτημα εμβόλου αντλίας、Κιτ κύριας αντλίας εκσκαφέα Komatsu |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Πλεονέκτημα | Γρήγορη παράδοση, πλεονεκτική τιμή. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Διαλείπων | 275 bar |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥%92 |
| Δόντια | 13 |
| Γωνία πίεσης | 20 ° |