| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | enkel- en dubbelwerkende cilinders, roestvrijstalen hydraulische cilinder, oliecilinder |
| Garantie | 1 jaar |
| Maatwerk | Ja |
| Van toepassing | Landbouwmachines |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Sleutelwoorden | dubbelwerkende cilinder, hydrocilinders, bevestiging van hydraulische cilinders |
| Materiaal | Aluminium, gietijzer, 45mnb staal, roestvrij staal |
| Montage | Aanpasbaar |
| Het werkpers | Aanpasbaar |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische stuurpomp, stuurtandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Garantie | 12 maanden |
| Soorten | Volledig uitwisselbaar met originele pomp |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | Meertraps telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Typen hydraulische cilinders, hydraulische cilinder voor graafmachines |
| Sollicitatie | Bouwmachines Voertuigen Hydraulische cilinders |
| Fase | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | vervangende onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Compatibel onderdeel met zuigerpomp, Komatsu graafmachine hoofdpompset |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Voordeel | Snelle levering, gunstige prijs. |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |