| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
|---|---|
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Na garantieservice | 12 maanden |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingen | 1,275 tot 6,375 cir (21 tot 105 cc/omw) |
| Maximale snelheid | 2400 t/min |
| Stroombereik | 63 gpm (238,5 lpm) per sectie |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Verplaatsing | 4,2 ml/omw |
| Max.koppel | 20 nm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Volvo graafmachine-pilotpomp, 9020 case graafmachine-pilotpomp |
| Kwaliteit | 100% uitwisseling met het origineel |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Maximale druk | MPa 25 |
| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische motor van het tandwieltype, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale snelheid | tot 2400 t/min |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Functies | Hoge druk |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, hydraulische reductiemotor met hoge snelheid |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Machines voor de mijnbouw en de opgraving |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |