| Productnaam | telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Telescopische cilinder, cilinder telescopisch |
| Sollicitatie | Landbouwcilinder |
| Materiaal | 45#/Aanpasbaar |
| Logo | Volgens de vraag |
| Productnaam | Hoge drukKogelklep |
|---|---|
| Trefwoorden | 1 2 inch hogedrukkogelkraan, 3 8 hogedrukkogelkraan |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Belangrijke functies | Stabiele vergrendeling • Nauwkeurige bediening • Veilig en betrouwbaar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Caterpillar zuigerpomp, zuigerpomp hoge druk |
| Type | Axiale zuigerpomp |
| Verplaatsing | 74cc/omw |
| Gebruik | Motorrijder |
| Productnaam | Hydraulische 3-weg hogedrukkogelkraan |
|---|---|
| Sleutelwoorden | John Deere hydraulische regelklep, hydraulische regelklep voor houtsplijter |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Pakket | Doos, doos, pallet |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinderkrik, hefcilinder |
| Sollicitatie | Mechanische hydraulische cilinder voor zware voertuigen |
| Fase | aangepast |
| Montagetype | Oorbel, flens, gaffel, voet, tap, aanpasbaar |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |