| Nazwa produktu | silnik hydrauliczny teleskopiczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder teleskopowy, Cylinder teleskopowy |
| Aplikacja | Cylinder rolniczy |
| Tworzywo | 45#/Konfigurowalny |
| Logo | Według zapotrzebowania |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 1 2-calowy wysokociśnieniowy zawór kulowy, 3 8 wysokociśnieniowy zawór kulowy |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kluczowe funkcje | Stabilne blokowanie • Precyzyjne sterowanie • Bezpieczne i niezawodne |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik hydrauliczny o niskiej prędkości obrotowej |
| Prędkość robocza | 400 do 3000 obr./min |
| Waga | 10 kg |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa Caterpillar, pompa tłokowa wysokiego ciśnienia |
| Typ | Osiowa pompa tłokowa |
| Przemieszczenie | 74 cm3/obr |
| Używać | Równiarka samojezdna |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny 3-drogowy wysokociśnieniowy zawór kulowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór sterujący John Deere, hydrauliczny zawór sterujący do łuparki do drewna |
| Średnica nominalna | 25 mm |
| Pakiet | Pudełko, karton, paleta |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Siłownik hydrauliczny wielostopniowy o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Podnośnik siłownika hydraulicznego, Cylinder podnoszenia |
| Aplikacja | Mechaniczny siłownik hydrauliczny do pojazdów ciężkich |
| Scena | Zwyczaj |
| Typ mocowania | Kolczyk, kołnierz, stopka, czop, konfigurowalny |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |